Pludmales akvaparks jūnijā bijis īpaši iecienīts!

Šī gada jūnijs mūs lutināja ar siltām un saulainām dienām, un Pludmales akvaparks bijis ļoti iecienīts gan ventspilnieku, gan pilsētas viesu vidū. Pludmales akvaparku apmeklējuši vairāk kā 6,3 tūkstoši cilvēku.

Darba laiki Līgo svētkos

Sakarā ar gaidāmajiem Līgo svētkiem laikā no 21. līdz 24.jūnijam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos:

Pludmales akvaparks uzsāk sezonu 1.jūnijā!

Pludmales akvaparks sestdien, 1. jūnijā, uzsāks sezonu. Laika gaitā tas kļuvis par vienu no populārākajām un iecienītākajām atpūtas vietām, kas karstās vasaras dienās ir piepildīta ar ģimenēm un draugu kompānijām, garantējot jautrību un aktīvu atpūtu.

Parādi liecību – saņem izklaidi!

No 29.maija līdz 14.jūnijam skolēniem, uzrādot savu liecību vai cita veida sekmes apliecinošu dokumentu, būs iespēja apmeklēt atrakcijas Piedzīvojumu parkā, baudīt ūdens priekus Ūdens piedzīvojumu parkā vai Pludmales akvaparkā tikai par 3 eiro.

Aicinām pieteikties vasaras sezonas darbiniekus

Aicinām darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot darba pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz glābēja un administratora amatiem.

Jaunums - elektroniskā dāvanu karte!

Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai tagad pieejamas arī mūsdienīgas - elektroniskas dāvanu kartes, kas tapušas sadarbībā ar SIA “Gift Card”, un ir pieejamas Rimi veikalos visā Latvijā.

Pludmales akvaparks noslēdz sezonu

Ventspils Pludmales akvaparks, piektdien, 31.augustā, noslēgs šīs vasaras sezonu un būs slēgts līdz nākamā gada jūnijam.