Noslēdzas Pludmales akvaparka sezona

Iestājoties rudenīgiem laikapstākļiem, Ventspils Pludmales akvaparks noslēdz šīs vasaras sezonu, un no ceturtdienas, 26.augusta, tas būs slēgts līdz nākamā gada jūnijam.

Pludmales akvaparkā atvērtā nakts

Sestdien, 7.augustā, ventspilniekiem un pilsētas viesiem būs atvērts Ventspils Pludmales akvaparks, kur mūzikas pavadībā varēs baudīt ūdens priekus vakarā no plkst. 21.00 līdz 24.00. Ieeja vienai personai ir 5 EUR.

Pludmales akvaparks būs atvērts apmeklētājiem!

No ceturtdienas, š.g. 17. jūnija, vasaras sezonu uzsāks Ventspils Pludmales akvaparks. Apmeklētājiem tas būs atvērts ik dienas no plkst. 12:00 līdz 21:00. Līdz plkst. 12.00 akvaparkā notiks peldēšanas treniņi sporta skolas “Spars” audzēkņiem.

Aicinām pieteikties vasaras sezonas darbiniekus

Aicinām darbā atbildīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz glābēja amatiem Pludmales akvaparkā.

Pludmales akvaparkā atvērtā nakts

Sestdien, 1.augustā, ventspilniekiem un pilsētas viesiem būs atvērts Ventspils Pludmales akvaparks, kur mūzikas pavadībā varēs baudīt ūdens priekus vakarā no plkst. 21.00 līdz 24.00.

Pludmales akvaparks jūnijā bijis īpaši iecienīts!

Šī gada jūnijs mūs lutināja arī ar ļoti siltām un saulainām dienām, un Pludmales akvaparks kopš atvēršanas, 17.jūnijā, bijis ļoti iecienīts gan ventspilnieku, gan pilsētas viesu vidū.