Aicinām pieteikties vasaras sezonas darbiniekus

Aicinām darbā atbildīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz glābēja amatiem Pludmales akvaparkā.

Pludmales akvaparkā atvērtā nakts

Sestdien, 1.augustā, ventspilniekiem un pilsētas viesiem būs atvērts Ventspils Pludmales akvaparks, kur mūzikas pavadībā varēs baudīt ūdens priekus vakarā no plkst. 21.00 līdz 24.00.

Pludmales akvaparks jūnijā bijis īpaši iecienīts!

Šī gada jūnijs mūs lutināja arī ar ļoti siltām un saulainām dienām, un Pludmales akvaparks kopš atvēršanas, 17.jūnijā, bijis ļoti iecienīts gan ventspilnieku, gan pilsētas viesu vidū.

Pludmales akvaparks uzsāk sezonu 17.jūnijā!

No trešdienas, 17.jūnija, sezonu uzsāks Pludmales akvaparks, kas laika gaitā kļuvis par vienu no populārākajām un iecienītākajām atpūtas vietām, garantējot jautrību, aktīvu atpūtu un ūdens priekus.

Darba laiki Līgo svētkos

Sakarā ar gaidāmajiem Līgo svētkiem pārcelto darba dienu uz 13.jūniju un laikā no 20. līdz 24.jūnijam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos:

Būs satiksmes ierobežojumi “Stirnu buks 2019” laikā

Sestdien, 17.augustā, Ventspilī notiks taku skrējienu seriāls “Stirnu buks” posms, kurā dalībnieki sacentīsies 5 dažādās distancēs un plānots, ka kopumā pasākumā piedalīsies 3000 skrējēji. Sacensību starts un finišs būs pie Pludmales akvaparka.