Dāvanu kartes arī elektroniski

Ziemassvētku dāvināšanas laikā Olimpiskais centrs “Ventspils” piedāvā iespēju dāvanu karti iegādāties elektroniski Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapā www.ocventspils.lv, kā arī aktīvās atpūtas objektu mājas lapās.

Pludmales akvaparks noslēgs sezonu!

Ventspils Pludmales akvaparks apmeklētājiem būs atvērts vēl līdz svētdienai, 28.augustam, kas būs akvaparka pēdējā darba diena šajā vasaras sezonā.

Darba laiki Jāņu brīvdienās

Sakarā ar gaidāmajiem Līgo svētkiem, no 22. līdz 26.jūnijam, Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos:

Ventspils Pludmales akvaparks uzsāk sezonu!

Līdz ar siltāku laika apstākļu iestāšanos, no sestdienas, 11. jūnija, vasaras sezonu uzsāks Ventspils Pludmales akvaparks. Apmeklētājiem tas būs atvērts līdz augusta beigām ik dienas no plkst. 12:00 līdz 21:00.

Aicinām pieteikties vasaras sezonas darbiniekus

Aicinām darbā atbildīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz glābēja un administratora amatiem Pludmales akvaparkā uz noteiktu laiku.

Noslēdzas Pludmales akvaparka sezona

Iestājoties rudenīgiem laikapstākļiem, Ventspils Pludmales akvaparks noslēdz šīs vasaras sezonu, un no ceturtdienas, 26.augusta, tas būs slēgts līdz nākamā gada jūnijam.

Pludmales akvaparkā atvērtā nakts

Sestdien, 7.augustā, ventspilniekiem un pilsētas viesiem būs atvērts Ventspils Pludmales akvaparks, kur mūzikas pavadībā varēs baudīt ūdens priekus vakarā no plkst. 21.00 līdz 24.00. Ieeja vienai personai ir 5 EUR.

Pludmales akvaparks būs atvērts apmeklētājiem!

No ceturtdienas, š.g. 17. jūnija, vasaras sezonu uzsāks Ventspils Pludmales akvaparks. Apmeklētājiem tas būs atvērts ik dienas no plkst. 12:00 līdz 21:00. Līdz plkst. 12.00 akvaparkā notiks peldēšanas treniņi sporta skolas “Spars” audzēkņiem.