Sestdien, 7.augustā, ventspilniekiem un pilsētas viesiem būs atvērts Ventspils Pludmales akvaparks, kur mūzikas pavadībā varēs baudīt ūdens priekus vakarā no plkst. 21.00 līdz 24.00. Ieeja vienai personai ir 5 EUR. Līdz plkst. 21.00 ieejas maksa ir saskaņā ar cenrādi.

Ventspils pilsētas svētku laikā aktīvai atpūtai Pludmales akvaparks piedāvā trīs dažādus baseinus, kuros ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24° C. Vēsā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz pat +35°C grādus. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar pieciem dažādiem slīdkalniņiem. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas - „astoņkājis", „laiva", „varde" un „sēne". Pludmales akvaparkā darbojas arī kafejnīca.

Pludmales akvaparks atrodas blakus Ventspils Zilā karoga pludmalei, un ir veidots kā ūdens izklaides parks bez jumta pārseguma, kurā var ne tikai izmantot jautrās ūdens atrakcijas un labi atpūsties, bet arī pabūt svaigā gaisā un klausīties jūras šalkās. Apmeklētāji ir aicināti izmantot izdevību un apmeklēt akvaparku gan pilsētas svētku atvērtajā naktī, gan katru dienu līdz pat augusta beigām no plkst. 11.00 līdz 21.00.

Vairāk informācijas par Pludmales akvaparku var iegūt www.pludmalesakvaparks.lv un www.ocventspils.lv.

Ienirsim saulainā vasarā Ventspils Pludmales akvaparkā!