Līdz ar siltāku laika apstākļu iestāšanos, no sestdienas, 11. jūnija, vasaras sezonu uzsāks Ventspils Pludmales akvaparks. Apmeklētājiem tas būs atvērts līdz augusta beigām ik dienas no plkst. 12:00 līdz 21:00.

Gatavojoties uzņemt atpūtniekus, Pludmales akvaparkā kopš marta veikti lielāki remontdarbi. Remontdarbu laikā visās ģērbtuvēs renovētas dušas telpas, uzklāts jauns jumta segums, ģimenes ģērbtuvē nomainīts ārējais dēļu apšuvums, kā arī pabeigti bruģēšanas darbi kafejnīcas teritorijā, veikti dažādi tehniskie darbi, un abiem torņiem ir nomainīts pakāpienu un platformu koka segums. Savukārt vēja siena ir nomainīta pret jaunu, Ventspilī ražotu polikarbonātu.

Pludmales akvaparks atrodas blakus Ventspils Zilā karoga pludmalei, tajā ir trīs baseini, kuros ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24° C. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas mazajā bērnu baseinā. Vēsā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz pat +35°C grādus.

Informācija par Pludmales akvaparka pakalpojumiem un cenām pieejama mājas lapā www.pludmalesakvaparks.lv