Šī gada jūnijs mūs lutināja ar siltām un saulainām dienām, un Pludmales akvaparks bijis ļoti iecienīts gan ventspilnieku, gan pilsētas viesu vidū. Pludmales akvaparku apmeklējuši vairāk kā 6,3 tūkstoši cilvēku, kas ir aptuveni divas reizes vairāk kā pagājušā gada jūnijā.

Laika gaitā Pludmales akvaparks kļuvis par vienu no populārākajām un iecienītākajām atpūtas vietām, kas karstās vasaras dienās ir piepildīta ar ģimenēm un draugu kompānijām, garantējot jautrību, aktīvu atpūtu un ūdens priekus.

Aktīvai atpūtai „Pludmales akvaparks” piedāvā 3 dažādus baseinus. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem – standarta, ģimenes, „turbo", kā arī slīdkalniņu, kas sniedz brīvā kritiena izjūtas, un nobraucieniem ar piepūšamajiem riņķiem. Apmeklētājiem iespējams iznomāt inventāru peldēšanai, guļamkrēslus un bumbas. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas - „astoņkājis", „laiva", „varde" un „sēne". Vēsākā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz pat +35°C grādus.

Pludmales akvaparka teritorija pielāgota apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām.

Atgādinām, ka vasarā ir atvērti abi akvaparki:

  • “Pludmales akvaparks” būs atvērts apmeklētājiem līdz pat augusta beigām - katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00,
  • Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA komplekss darba dienās ir atvērts no plkst. 11.00 līdz 21.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00.

Vairāk informācijas var iegūt www.pludmalesakvaparks.lv un www.udensparks.lv.

Ienirsim saulainā vasarā!