Ventspils Pludmales akvaparks ir atvērts katru dienu plkst.10:00 - 21:00 līdz pat svētdienai, 1.septembrim.

Aicinām izbaudīt silto un saulaino vasaras izskaņu, peldoties siltos baseinos, ķerot adrenalīnu slīdkalniņos vai relaksējoties burbuļvannās Pludmales akvaparkā. Laika gaitā tas kļuvis par vienu no populārākajām un iecienītākajām atpūtas vietām, kas karstās vasaras dienās ir piepildīta ar ģimenēm un draugu kompānijām, garantējot jautrību, aktīvu atpūtu un ūdens priekus.

Sākot no pirmdienas, 2.septembra, Pludmales akvaparks būs slēgts līdz nākamā gada jūnija sākumam. Vasara mūs lutināja gan ar siltām un saulainām dienām, gan pārsteidza arī ar vēsākām un lietainām dienām, bet Pludmales akvaparks, kā ierasts, bijis iecienīts gan ventspilnieku, gan pilsētas viesu vidū. Šovasar lielākā daļa apmeklētāju bijuši lietuviešu tūristi, bet īpaši iecienīts Pludmales akvaparks bija taku skrējienu seriāla “Stirnu buks” Ventspils posma laikā, kad akvaparkā ūdens priekus baudīja gan sacensību dalībnieki, gan līdzjutēji un citi apmeklētāji.

Pludmales akvaparkā Ventspils Pilsētas svētku ietvaros notika arī Pludmales akvaparka atvērtās nakts pasākums, kā arī tika rīkoti korporatīvi vakara pasākumi. 

Vairāk informācijas par Pludmales akvaparku var iegūt www.pludmalesakvaparks.lv un www.ocventspils.lv .