Domājot par dāvināšanas laiku, Olimpiskais centrs “Ventspils” aicina siltās zeķes un cepures šogad nomainīt pret dāvanu, kas sildīs ne tikai kājas un galvu, bet arī dos iespēju izkustēties un relaksēties. Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai tagad pieejamas arī mūsdienīgas - elektroniskas dāvanu kartes, kas tapušas sadarbībā ar SIA “Gift Card”, un ir pieejamas Rimi veikalos visā Latvijā. 

Galvenā elektroniskās dāvanu kartes priekšrocība ir universālums - to var izmantot dažādās Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Šo dāvanu karti var izmantot arī vairākkārt, iegādājoties dažādus sev vēlamos pakalpojumus. Kartes ir pieejamas šādās nominālvērtībās: 20 EUR, 30 EUR, 40 EUR un 50 EUR. Lai dāvanu karšu iegāde būtu vēl ērtāka, tās ir iespējams iegādāties arī interneta veikalā - www.giftcard.lv. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši.

Dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties, vai ļauties ūdens priekiem Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, baudīt ziemas priekus slepošanas kalnā „Lemberga hūte”, kā arī priecāties Piedzīvojumu parka atrakcijās, baudīt vasaru Pludmales akvaparkā vai varbūt pat baudīt vairāku dienu atpūtu, nakšņojot Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā. Tāpat Olimpiskais centrs “Ventspils” dāvanu karšu saņēmējiem piedāvā moderni aprīkotas atlētikas un aerobikas zāles, kāpšanas sienas, šautuvi, tenisa kortus, slidotavu un daudz ko citu. Šī dāvanu karte būs piemērota un lietderīga ikvienam!

Ja tomēr dodat priekšroku papīra formāta dāvanu kartēm, tad Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs tās ir peejamas šādām aktivitātēm:

  • Ūdens piedzīvojumu parka Sporta kompleksa dāvanu karte par izvēlēto summu, ko var izmantot lielā un mazā peldbaseina apmeklējumam;

  • Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa dāvanu karte pieaugušajiem (13.00 €) vai bērniem (10.00 €);

  • Slēpošanas kalna “Lemberga hūte” dāvanu karte par izvēlēto summu;

  • Slēpošanas kalna “Lemberga hūte” dāvanu karte 2 stundu slēpošanas vai snovborda inventāra un pacēlāja nomai bērniem (8.00 €) un pieaugušajiem (13.00 €).

Olimpiskā centra dāvanu kartes būs laba dāvana ne tikai tuviniekiem, bet arī kolēģiem. Arī uzņēmumu vadītāji ir aicināti saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm pasniegt šīs dāvanu kartes, lai iepriecinātu Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laikā.

Foto: SIA “GiftCard”.