Aicinām darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot darba pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz glābēja un administratora amatiem Pludmales akvaparkā un Ūdens piedzīvojumu parkā.

Pieteikties darbam iespējams līdz 7.maijam, nosūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu . Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kuri iekļūs otrajā kārtā un tiks uzaicināti uz darba pārrunām.

Īss apraksts par vakancēm:

Glābējs – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar peldbaseinu uzraudzību, apmneklētāju uzvedības kontroli, kā arī palīdzības sniegšanu apmeklētājiem nepieciešamības gadījumā. Nepieciešama augsta atbildība pret darbu, latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, laba peldētprasme un fiziskā sagatavotība, prasme sniegt pirmo palīdzību. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes sākot no 2.337 EUR/h.

Administrators – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu, biļešu izsniegšanu un kasi. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Nepieciešamas latviešu un krievu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes sākot no 2.337 EUR/h.